Spotkanie z Mistrzem 18.10.2023 r.

18 października, 2023
18 października na zaproszenie naszego stowarzyszenia do Nowogrodu Bobrzańskiego zawitali zawodnicy sekcji tenisa stołowego reprezentujący jeden z najlepszych klubów w Polsce ZKS Drzonków. Odbyły się dwa takie spotkania, pierwsze w Ośrodku Kultury dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz drugie na Hali Sportowej dla uczniów SP 2. Spotkania odbywały się w ramach projektu „Spotkanie z Mistrzem” realizowane właśnie przez Klub z Drzonkowa a finansowane przez KGHM.
Nasi goście zaprezentowali dzieciom podstawy gry w tenisa stołowego, podstawową technikę, zalety gry w pingponga a także rozegrali pokazowy mecz pomiędzy sobą. Także i dzieci miało „swoje pięć minut”, bowiem mogły zobaczyć jak się gra w tenisa stołowego, stanąć przy stole i pograć z naszymi mistrzami.
W nagrodę za aktywny udział dzieci w zajęciach, nasi goście przekazali dla danej szkoły kilkanaście kompletów rakietek i piłeczek do gry w tenisa stołowego, które dzieci będą mogły wykorzystać podczas zajęć z wychowania Fizycznego. Na zakończenie spotkań dzieci gromkimi brawami podziękowały naszym mistrzom za pokaz i naukę gry w tenisa stołowego.
Dominik Soliło
Piotr Grudzień
Józef Jagiełowicz
DZIĘKUJEMY !!!!